Zabieg plastyki krocza

Posted on 18/12/2018 7:25am

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną pewnych dolegliwości utrudniających codziene funkcjonowania, a poza tym ze względu na nieestetyczny wygląd nierzadko prowadzą do kompleksów oraz intymnych problemów dotyczących współżycia.


Koktajle Grey Goose
Author: Grey Goose
Source: Grey Goose


salony
Author: Torsten Mangner


Przyczyny niepoprawnej budowy warg sromowych mogą być różne, jednakże najczęściej są to uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia w wyniku porodu naturalnego bądź starzenie się tej okolicy ciała. Bez względu na przyczynę problemu skuteczną metodą na jego pozbycie się jest labioplastyka.


słońce
Author: Tempur
Source: Tempur


Labioplastyka, czyli inaczej plastyka krocza to zabieg, który wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne bądź przy użyciu laserowa. W zależności od rodzaju deformacji, specjalista modeluje wargi w obrębie kształtu i rozmiarów. Aktualnie preferowana jest metoda laserowa, ponieważ pozwala zminimalizować straty krwi, a dzięki temu zabieg staje się mniej inwazyjny. Poza tym, zabieg z użyciem lasera nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i właściwie zaraz po zabiegu pacjentka może wrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście trzymając się zaleceń lekarza.

Intryguje Cię problematyka poruszana w tym tekście? Poznaj poza tym również inne pokrewne materiały - po prostu wejdź tutaj kawa orzechowa.

Przez kilka tygodni zabronione jest pożycie seksualne i wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna oraz ból okolicy zabiegowej.
Jednym z najnowocześniejszych laserów wykorzystywanych do plastyki krocza jak również kilku innych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej jest laser o nazwie MonaLisa Touch. Jeśli interesuje nas laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa, Kraków bądź inne duże miejscowości to miejsca, gdzie bez problemu znajdziemy dobrej renomy klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej, a konkretnie ginekologii estetycznej.


Przed umówieniem się na zabieg lekarz powinien przeprowadzić wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania: niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, zaburzenia krzepliwości krwi, miesiączka, ciąża, karmienie piersią,

Tags: oko, żel, natura