W jaki sposób zwiększyć swoją siłę bez niepotrzebnego przyrastania tkanki tłuszczowej?

Posted on 14/12/2018 8:19am

Osobom, które systematycznie chodzą potrenować np. na siłownię, na pewno zależy na szybkim oraz skutecznym wzroście tkanek mięśniowych, jednak przy jak najmniejszej ilości tkanki tłuszczowej. Takie właśnie cechy ma preparat, który jest doskonałym źródłem znanego białka serwatkowego.
sportowiec
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse


Suplement wzbogaca dietę sportowca o w najwyższym stopniu wartościowe białko. Odżywka Hi Tec Protein składa się z trzech głównych składników i zawiera aż osiemdziesiąt pięć procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy w preparacie to mieszanina koncentratu wymienionego białka serwatkowego, białka mleka i białka pszenicznego. Białka te mogą dostarczyć do ciała pełen komplet niezbędnych aminokwasów egzo- oraz endogennych. Całość oczywiście podana jest we właściwych proporcjach. Bardzo istotny jest fakt, że wszystkie komponenty środka doskonale się dopełniają oraz tworzą produkt o bardzo wysokich wartościach biologicznych (BV= 125). Nie mniej ważny jest znaczny czas wchłaniania.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst opublikowany w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej stomatolog dziecięcy kraków w tym miejscu, znajdziesz tam podobne informacje.

Gwarantuje to trwałe oraz mocne porcje protein. Preparat działa zarówno za dnia, jak i w nocy. Zmniejsza wtedy nocny katabolizm. Wymieniony efekt szybkiego przyrostu mięśni bez powiększenia tłuszczu możliwy jest dzięki wymieszaniu białka zwierzęcego i roślinnego.


Preparat sprzedawany jest w różnych smakach np. waniliowym. Wartość energetyczna preparatu równa się 1607 kJ. Suplement posiada tego typu aminokwasy jak arginina, treonina czy też seryna. preparat hi tec protein - sprawdź przykłady - jest szczególnie wskazany sportowcom, którzy chcą uzupełnić w swym organizmie niedostatek białka.
Występuje on u osób, które dynamicznie uprawiają sporty siłowe bądź stosują dietę redukcyjną. Ten preparat jest idealny na szybkie uzyskanie oczekiwanych efektów.

Tags: aminokwasy, preparat, lek, produkt