W jaki sposób można wprowadzić harmonię do swojego życia – metody niekonwencjonalne

Posted on 21/06/2018 7:17pm

Dziś niejednemu z nas dotrzymuje towarzystwa stres i pośpiech, a to niekorzystnie oddziałuje na kondycję, jak również stan psychiki. Warto czasami sięgnąć po wielu nieznane, dość nietypowe sposoby odprężenia się i odnalezienia harmonii.
terapia dźwiękiem
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
masaż dotyk motyla
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Zyskującą sławę metodą jest tak zwany Masaż Dotyk Motyla. Pomaga uwolnić tkwiące w pamięci traumatyczne przeżycia. Tego rodzaju masażu nauczała na całym globie dr Eva Reich. Uważa się, że im masaż jest delikatniejszy, tym skuteczniej działa. Jest bardzo łatwy do zapamiętania, można wykonać go raz raz na dzień lub raz na tydzień. Masaż Dotyk Motyla jest nieszkodliwy, niezwykle delikatny – niczym dotknięcie skrzydłem motyla. Pomaga uzdrawiać ludzi cierpiących z powodu traumatycznych przeżyć, np. gwałtu. Masaż - w serwisie - pomoże cierpiącym ludziom czuć się spokojnie podczas dotyku - skorzystaj z masażu o nazwie dotyk motyla.
Natomiast terapia dźwiękiem pomaga przywrócić umysłowi oraz ciału harmonię. Tego typu terapie wykorzystuje się nierzadko w czasie spotkań z dziećmi autystycznymi, osobami po wylewach albo udarze mózgu. Nierzadko po terapiach chorzy nie odczuwają potrzeby sięgania po leki nasenne lub uspokajające. W istocie terapia (sprawdź tu) dźwiękiem pozwala się wyciszać, odprężyć oraz zregenerować siły. Osoby nawet po ciężkiej chorobie zaczynają mieć nową motywację do życia oraz siłę do działania - przejdź do .
Mnóstwo osób nabija się z podobnych nietypowych sposobów. Mogą być jednak bardzo efektywne. Oczywiście nie należy odstawiać leków zleconych przez doktora, jednak te niekonwencjonalne sposoby również mogą pomóc, zwłaszcza przy złym stanie psychicznym.

Tags: masaż, preparat, osoby, metody, chorzy