W jaki sposób dziś troszczyć się o zęby, żeby prze długi czas cieszyć się ślicznym uśmiechem?

Posted on 21/09/2018 7:23am

Obecnie możemy bez zdenerwowania leczyć swoje zęby w specjalnych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, aby efektywnie leczyć zęby, by ślicznym uśmiechem cieszyć się długi czas.
Lekarz
Author: Krzysztof Pędrys
Source: http://www.flickr.com


W dobrym centrum stomatologii przeprowadzana jest stomatologia zachowawcza, która zajmuje się leczeniem istniejącej już próchnicy. Stosowane są najbardziej nowoczesne materiały kompozytowe oraz materiały do odbudowywania tkanek twardych zęba na bazie szklanych włókien. Wszystkie zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. W tego typu centrum stomatologii (wizytówka przedsiębiorstwa Centrum Stomatologiczne Demed) prowadzone jest także wybielanie zębów przy użyciu lampy Beyond. Technika ta prędko wybiela uzębienie i niweluje przebarwienia, jakie znajdują się w głębi zęba. W czasie zabiegu trzy razy nakłada się żel wybielający z utleniaczem. Składniki tego żelu są uaktywniane przy pomocy lampy Beyond, jaka transmituje tzw. zimne światło. Co istotne, lampa taka jest zupełnie bezpieczna dla pacjentów. Po tego typu wybielaniu zęby robią się jaśniejsze o parę tonów a uzyskane efekty mogłyby utrzymywać się dwa lub trzy lata. Zabieg nie jest bolesny, gdyż jest prowadzony w znieczuleniu miejscowym. Po zakończeniu zabiegu pacjent mógłby odczuwać nadwrażliwość zębów, jednak mija ona po 24 godzinach. Do 48 godzin trzeba zachować białą kurację żywieniową, żeby nie pojawiły się przebarwienia zębów. Dieta taka czasami musi zostać stosowana przez 7 dni.


Aby rzęsy były piękne
Author: PR-ZONE
Source: PR-ZONE


Endodoncja jest wykonywana w przypadku zębów ze zmienioną chorobowo miazgą i jest wyłącznym ratunkiem dla zęba przed usunięciem. W centrum stomatologii wrocław jest stosowane innowacyjne leczenie kanałowe, jakie maksymalnie powiększa szanse na jego pozytywny skutek.
W przypadku pacjentów uczulonych na leki miejscowego znieczulenia są przeprowadzane zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Znieczulenie ogólne również przeprowadza się u pacjentów, u których strach uniemożliwia wykonanie zabiegu w znieczuleniu miejscowym .

Tags: życie, zysk, lęk