Recepta na zdrowa skórę zimą

Posted on 22/12/2019 7:20am

Wrażliwa cera wymaga specjalnej pielęgnacji, szczególnie zimą. Na tę porę roku powinniśmy wybrać krem, który ochroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników pogodowych.


kuchnia
Author: FoodBankCENC.org
Source: http://www.flickr.com


eksperci marki Iwostin we współpracy z lekarzami dematologami stworzyli dermoceutyki czyli produkty, które działają wielowymiarowo. Kremy Iwostin skutecznie niwelują różne problemy cery oraz zapewniają jej ochronę. Dermoceutyki Iwositn produkowane są według najwyższych standardów, przy zastosowaniu innowacyjnych składników oraz zgodnie z najnowszymi trendami w dermatologii. Nie zawierają środków zapachowych oraz barwników, dlatego polecane są zwłaszcza osobom z wrażliwą skórą lub ze skłonnością do alergii. Firma Iwostin poleca na zimę krem ochronny z lipidami.


Krem marki Iwostin z lipidami - przeznaczony do uzupełniania niedoboru lipidów, tworzy na skórze delikatny film, który efektywnie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych, takich jak mróz oraz wiatr. Co więcej, zmiękcza i odżywia skórę, tym samym przywracając jej naturalną ochronę. Krem Iwostin jest bezpieczny dla skóry ze skłonnością do podrażnień, rekomendowany do stosowania u dzieci już po 3 miesiącu życia. Kosmetyk należy rozprowadzać na partiach skóry, które narażone są na wpływ czynników atmosferycznych, przed każdym wyjściem z domu. Bezpieczeństwo oraz skuteczność kremu Iwostin z lipidami są potwierdzone klinicznie.
Eksperci Iwostin zalecają na zimę też balsam do ust, który skutecznie natłuszcza suche usta, przynosi ulgę spierzchniętej skórze oraz chroni przed mrozem.

Tags: twarz, Krem, sposób, eksperci