Przykładowe sposoby na modelowanie sylwetki czyli jak dużo panie mogą znosić żeby ładnie wyglądać.

Posted on 18/03/2019 11:57am

Z naszymi paniami to jest tak, że pewne miejsca chcą sobie pomniejszyć, a za to inne powiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a sposobów na to, żeby zyskał on odpowiednią wielkość i kształt będzie przynajmniej kilka. Jeszcze niedawno najpopularniejsze były silikonowe wkładki, lecz w ostatnim czasie odchodzi się od nich na rzecz innych metod.


kobieta, lekarz
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Obecnie coraz częściej jest robiony przeszczep tłuszczu do biustu (więcej pomocy). Metoda ta cechuje się dużą skutecznością, ładnie kształtuje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W największym skrócie zabieg ten będzie polegał na pobraniu tłuszczu z innych części ciała i wszczepieniu go do biustu, wykonywany on jest najczęściej dwuetapowo. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość tłuszczu z ud czy bioder, otrzymane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a następnie wstrzykuje je w dokładnie odmierzonej ilości do mięśnia piersiowego. Dzięki zastosowaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (kliknij strone) jest zabiegiem niezwykle bezpiecznym i rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.


Pierwszym etapem wcześniej prezentowanego przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, zabieg ten cieszy się dużą popularnością również w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w ciele. Przeważnie robi się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie będzie występować największa ilość z nadmiarem tłuszczowych komórek, ale wiele pań decydować się również będzie na wykonanie go na jakiejś inne części ciała.


liposukcja
Source: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (serdecznie zapraszam) od jakiegoś czasu weszła do typowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach.

Ten tekst jest bardzo ciekawy? Jeżeli też tak uważasz, to wejdź na pełny wpis (https://apteka.sloneczna24.pl/dla-dzieci.html), który zawiera podobnie wartościowe informacje.

Twarzy nie uda się poprawić przy pomocy diety czy ćwiczeń, dlatego też jedynym wyjściem na pozbycie się niepotrzebnego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Chirurg robi niewielkie nacięcia w wyznaczonych miejscach, przez jakie następnie usuwa komórki tłuszczowe, a na koniec zakłada się kilka szwów, które trzeba przez następne parę dni nosić.

Tags: zabieg, technika, metoda, kosmetyka