Panacea, odżywki i kosmetyki dostępne przez internet

Posted on 06/11/2018 7:56am

Co prócz specyfików na przeziębienie oraz przeciwgorączkowych winno znaleźć się w naszej domowej apteczce? Czy macie pojęcie jak ważna dla naszego organizmu jest witamina D3?


Należyte stężenie witaminy D w układzie przySPArza się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego oraz należytej pracy mięśni.


Lateksowa poduszka profilowana
Author: Janpol
Source: Janpol


Poza tym, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, upraszcza wchłanianie wapnia oraz fosforu z przewodu pokarmowego. Witamina D bierze też udział w procesie podziału komórek, pomaga obniżyć niebezpieczeństwo upadku związane z niestabilnością postawy a także osłabieniem muskułów. Vitrum D3 forte są to kapsułki obejmujące witaminę D3 rozrobioną w oleju z krokosza barwierskiego, co upraszcza wchłanianie tej witaminy. Vitrum D3 przeznaczony jest dla osób dorosłych, w tym pań przewidujących ciążę, w ciąży oraz mam karmiących piersią oraz osób po 60 r.ż. do codziennego przyjmowania przez cały rok. Vitrum D3 forte zawiera 2000 j.m. witaminy D, dzięki czemu łatwiej będzie podtrzymać jej należyty pułap w układzie. Dorośli, panie planujące ciążę, w ciąży jak też karmiące naturalnie, jednostki po 60 r.ż. powinny przyjmować 1 kapsułkę dziennie.
travisto
Author: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic


vitrum d3
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


Kolejnym lekiem jaki powinien się znaleźć w naszej apteczce jest lek (zobacz również lek na zgagę) wspomagający trawienie. Może to być dla przykładu Travisto. Jest to suplement diety dostatni w składniki naturalne, jakie wspomagają trawienie tłuszczów jak też utrzymanie zdrowego układu pokarmowego.


3 abstrakty roślinne: z ziela karczocha, mięty pieprzowej, z ostryżu długiego oraz ekstrakt z owoców kopru wspomagają pracę jelit, dróg żółciowych a także wątroby. Do tego aktywizują wydzielanie soków trawiennych.

Tags: SPA, stawy, leki, proces