Ozdoba , która pozostanie na ciele na zawsze

Posted on 15/05/2019 7:45am

Jeśli chodzi o zrobienie sobie tatuażu, to musimy posiadać pewność, że faktycznie chcemy go mieć. Wiadomo, że w naszych czasach można laserowo usunąć tatuaż, ale to nie ma sensu. Tak, więc tatuaże robi się na całe życie, nie zapominajmy o tym.

Ale zanim przejdziemy do tego, co z tatuażem związane, to musimy mieć ukończone 18 lat. Chyba, że pojawimy się z prawnym opiekunem. Dodatkowo musimy również wiedzieć, jaki chcemy mieć wzór i do którego studia wyruszymy. Powinniśmy też pamiętać, że konieczne są pieniądze, bo zrobienie porządnego tatuażu kosztuje. Dodatkowo, jeśli nasz wzór będzie duży, to należy pamiętać o tym, że będzie trzeba przyjść na kilka sesji. Tak, więc będziemy musieli poza pieniędzmi znaleźć też czas na kolejne sesje.

Dobre studio tatuażu
Tatuaże
Author: Heidi Rewell
Source: http://www.flickr.com
Gdy myślimy o tym, by zrobić sobie tatuaż to warto pamiętać, że jest wiele miejsc, gdzie można zrobić tatuaż. Powinniśmy na początku zobaczyć, jakie tatuaże zostały już zrobione w studio do którego chcemy pójść i wtedy zdecydować, czy jest to najlepsze studio tatuażu, czy jednak powinniśmy wybrać inne studio. Najlepsze studio (polecane studio) to takie, gdzie ciągle pojawia się dużo osób i tatuażysta rzeczywiście wie, co robić. Musimy zwrócić uwagę też czy przestrzegane są normy BHP, bo wiemy, że tatuaż ma nam dać szczęście, bez kłopotów zdrowotnych. Wiadomo, że będąc laikiem nie zawsze trzeba wiedzieć, w jakim studiu wszystko będzie wykonane odpowiednio. Tak, więc warto spytać osobę, która posiada tatuaż. Dodatkowo osoby robiące tatuaże mają różne techniki.


Część świetnie czuje się w realistycznych wzorach, a niektórzy tworzą nam niesamowite tatuaże kolorowe. Dlatego wybór studia tatuażu trzeba po pierwsze pamiętać o tym, jaki tatuaż jest naszym wymarzonym.

A co do tego wymarzonego wzoru, to tu należy rzeczywiście porządnie się zastanowić, bo tatuaż z imieniem ukochanego nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście później można pójść i przerobić tatuaż, ale trzeba pamiętać, że to kolejne pieniądze, zresztą tatuaż powinien być odzwierciedleniem naszej osoby, a nie pokazaniem, że wielbimy Franka. Dziś tatuaże nie są kojarzone z kryminalistami, obecnie są modne nawet na salonach.

Tags: sesje, BHP, technika, kryminalista