Medycyna estetyczna: korygujemy usta i nos bez użycia skalpela

Posted on 30/10/2018 7:22am

oferta (szczegóły - kliknij > http://www.aurident.pl/Zazwyczaj rezygnujemy z poprawy swego wyglądu, gdyż boimy się operacji plastycznej oraz jej rezultatów. Zniechęca nas także długi czas leczenia, ból oraz rany i konieczność noszenia opatrunków. Zazwyczaj również osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są krytykowane i określane mianem próżnych. Na szczęście, zdobycze medycyny estetycznej, umożliwiają dziś nieinwazyjne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd - . Najczęściej wybierane są bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie kilkadziesiąt minut, a efekty są widoczne momentalnie. Jak to możliwe?
twarz
Author: DER-MED
Source: DER-MED


Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna jest realizowane przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie ludzkim, nie jest więc traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka komplikacji – pod warunkiem, że zabieg zostanie zrealizowany przez doświadczonego lekarza. Żel wprowadza się pod skórę warg za pomocą bardzo cienkiej igły. Podczas zabiegu można zwiększyć objętość dolnej czy górnej wargi, wyrównać kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. W związku z tym, iż kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu są wyraźnie wygładzone, jędrne, poprawia się również ich naturalna barwa. Rezultat zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po upływie tego czasu należy go powtórzyć.Tak samo bezpieczna oraz skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się wstydliwego garbu, czy wypełnienie ubytków i skorygowanie proporcji. Rzecz jasna, podczas takiego zabiegu nie da się zmienić wielkości nosa, w takim wypadku potrzeba będzie interwencja chirurga-plastyka - upiększaj swoje ciało . Znaczącą zaletą zabiegu bez skalpela jest to, iż pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, jest więc w pełni świadomy i na bieżąco może wskazywać, co jeszcze pragnie skorygować w kształcie nosa – dzięki temu efekt zabiegu będzie dokładnie odpowiadać jego wyobrażeniom.

Nie czekaj dłużej - kliknij tutaj - zobaczysz tam uwagi na temat odnoszące się do tej problematyki, one także na pewno bardzo Cię zaabsorbują.


Tags: medycyna estetyczna, zabieg, pacjenci