Lipofilling, zatem powiększanie biustu tłuszczem

Posted on 09/02/2019 7:38am

Lipofilling biustu jest to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększeniu biustu poprzez uzupełnienie ich tkanką tłuszczową.


Sposobem tym możesz stracić parę centymetrów w miejscach, gdzie jest ich za wiele a także zyskać kilka tam, gdzie ich wymagamy.


powiększanie biustu tłuszczem wrocław
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Jak przebiega zabieg jak też jakich rezultatów możesz się po nim spodziewać?


Lipofilling jest to opcja dla w wyższym stopniu inwazyjnego sposobu powiększania piersi przez wszczepienie implantów. Niewątpliwą zaletą metody jest fakt, że do zabiegu wykorzystuje się materiał w pełni naturalny, więc ryzyko reakcji uczuleniowych zostaje zmniejszone. Dodatkowo lipofillling oznacza także odessanie tkanki tłuszczowej z miejsc, jakie często bywają problematyczne, jak przykładowo fałdy brzucha.
witamina
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Jak wygląda powiększanie biustu tłuszczem Wrocław? Pierwszą fazą zabiegu lipofillingu biustu jest liposukcja, a więc odessanie tłuszczu. Przy znieczuleniu ogólnym w tkankę tłuszczową wstrzykiwany zostaje roztwór soli fizjologicznej, który zmiękcza tłuszcz i powoduje obkurczenie się naczyń krwionośnych. Później na skórze robione są nacięcia, przez jakie odsysany zostaje tłuszcz. Kolejny etap to przygotowanie pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka jest odwirowywana - tym sposobem woda jak też obumarłe komórki są oddzielone od komórek macierzystych. Ostatnia faza zabiegu jest to transplantacja spreparowanego tłuszczu. reduktory tłuszczu wprowadzony zostaje pod skórę za pomocą niezmiernie cienkich wenflonów - cieniutkie pasma wstrzykiwane są między skórę a gruczoł piersiowy.


Cały zabieg odbywa się w ciągu jednej doby. Lipofilling piersi powoduje nie tylko ich powiększenie, lecz też ujędrnienie. Piersi po zabiegu prezentują się niezmiernie naturalnie.

Tags: Wrocław, tłuszcz, natura, sposób