Leczysz się w domu czy pod bacznym okiem lekarza?

Posted on 18/04/2019 7:34am

Nie od wczoraj wiadomo, iż część ludzi nie do końca ufa doktorom. Wiele osób decyduje się na samodzielne leczenie w zaciszu własnego mieszkania za pomocą jedynie naturalnych preparatów. Czy faktycznie tego typu leczenie ma sens i dopuszczalne jest wyleczenie się w podobny sposób z poważnych chorób? Sprawdźmy, czego konkretnie używa się przy leczeniu poszczególnych chorób.
Zbyt duży cholesterol?


Karczoch zwyczajny
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Jeżeli przykładowo masz zbyt wysoki cholesterol, wtedy musisz jeść dużo karczochów. Okazuje się bowiem, iż karczoch zwyczajny zawiera mnóstwo związków, które pozwalają na zmniejszanie zawartości złego cholesterolu.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w tekście (https://apteka.sloneczna24.pl/laboteq-skin-30-tabletek.html)? To naturalnie pokrewna problematyka, zatem z pewnością również bardzo Cię zaciekawi.

Nie be powodu dieta śródziemnomorska, bogata właśnie między innymi w karczochy lub inne świeże warzywa oraz oliwki, jest powszechnie uznawana za najzdrowszą na świecie. Jeśli nie smakuje Ci karczoch zwyczajny, wtedy możesz zastąpić go akurat oliwkami - są one rewelacyjnym sposobem walki z cholesterolem - sprawdź więcej o Karczochu zwyczajnym.


Karczoch zwyczajny
Doskwiera Ci niestrawność?


Mięta
Author: Jasmine&Roses
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli często przydarzają Ci się przykładowo wzdęcia lub inne bóle żołądka, wówczas oczywiście powinieneś sięgnąć po napary ziołowe. Jeśli w Twojej osobistej apteczce nie zabraknie na przykład dziurawca lub kopru włoskiego, wtedy leki na niestrawność na pewno nie będą Ci w ogóle potrzebne. Prawdą jest, iż leki na niestrawność, jakkolwiek oczywiście działają na te dolegliwości, zwykle podrażniają dodatkowo żołądek, w związku z czym można nabawić się innych problemów.


Poważne dolegliwości? - wejdź w temat leków na niestrawność.


Nawet jeśli jesteś zwolennikiem naturalnych metod leczenia wszelkich dolegliwości, bez wątpienia powinieneś wiedzieć, iż niektórych schorzeń nie można lekceważyć. Jedną z tego typu chorób są między innymi hemoroidy. Oczywiście możesz zastosować na nie uzupełniająco ciepłe okłady lub podobne leki, jednakże hemoroidy właściwie zawsze należy skonsultować z doktorem, aby nie rozwinęły się w żadne poważniejsze dolegliwości czy choroby.

Tags: owoce, dom, warzywa, smak, konie