Laserowa korekta wzroku - dla kogo?

Posted on 09/06/2018 8:14am

Laserowa korekcja wzroku jest szansą na bezpowrotne pożegnanie się z okularami oraz soczewkami. Coraz więcej ludzi poszukuje zatem opcji pozbycia się wad wzroku, korzystając z rozkwitu medycyny jak też nowoczesnych technologii.


Zanim jednak podejmiemy decyzję, aby poddać się laserowej korekty wzroku, należy dowiedzieć się, na czym to polega i jak wygląda proces kwalifikacji oraz realizacji tego rodzaju zabiegu.


Laserowa korekta wzroku jest to jedna z najnowocześniejszych jak też bezpiecznych metod korekty wad wzroku tj.: krótkowzroczność, dalekowzroczność jak też astygmatyzm. W trakcie zabiegu za pomocą wiązki lasera modeluje się rogówkę, zmieniając moc optyczną oczu. Celem laserowej korekty wzroku jest trwała korekta wzroku (sprawdź te propozycje). W większości przypadków wada jest zupełnie likwidowana. Rekorekcje zdarzają się niesłychanie rzadko. Wiele osób, które nie mogą lub nie chcą nosić binokli, dzięki rozwijającej się chirurgii refrakcyjnej zyskuje szansę na lepszy komfort życia.
estee lauder
Author: bargainmoose
Source: http://www.flickr.com


cena laserowej korekcji wzroku
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com


Laserowa korekcja wzroku (pokaż więcej laserowa korekcja wzroku katowice cena) jest to zabieg dla pacjentów w wieku 18-55 lat, którzy mają świetny ogólny stan zdrowia jak też stabilną wadę wzroku. Nadrzędną sprawą w procesie kwalifikacji jest przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki stanu oka a także przeprowadzenie wywiadu medycznego. Na podstawie uzyskanych rezultatów badań oraz informacji od pacjenta lekarz podejmuje decyzję o braku przeciwwskazań do wykonania zabiegu lub skierowaniu pacjenta na ponadprogramowe konsultacje do lekarza specjalisty.


Z zabiegu nie mogą skorzystać przede wszystkim osoby z postępującą wadą wzroku oraz schorzeniami oczu takimi jak: jaskra, stożek rogówki a także zmiany w rogówce . Cena laserowej korekcji wzroku to 1800 zł. za jedno oko.

Tags: laser, pacjenci, zysk