Jaki towar doda sportowcom dodatkowej porcji energii i powiększy ich wytrzymałość?

Posted on 01/02/2019 8:08am

Osoby, które chcą troszczyć się o właściwy tryb życia, przede wszystkim muszą wiele trenować i uprawiać sport. A to natomiast jest bardzo wyczerpujące, lecz na szczęście ci ludzie mogą korzystać z pomocy specjalistów, którzy troszczą się o to, aby dieta dla zawodników sportowych miała wszystkie konieczne elementy.


Doskonałym przykładem jest towar znanej firmy, która produkuje suplementy diety.


Strzykawki, odmładzanie
Author: Fotolia
Source: fotolia.pl
Europejski Dzień Walki z Otyłością
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Jednym z najsłynniejszych towarów jest odżywka pod nazwą Gainer Activlab Mass Up, która ma na celu powiększyć ilość tzw. dobrych kalorii. Energetyczny skład preparatu ma dodawać używającym go osobom dodatkowej porcji węglowodanów i ekstrakt białka serwatki. Stanowi on doskonały materiał budulcowy dla tkanek mięśniowych.

Ten odsyłacz do artykułu (https://perfumeriaprestige.pl/kategoria/premium/resibo-kremy/) kieruje do materiału, który ma przydatne treści - zapewne Cię zainteresują i będą przydatne.

Opisywany środek zawiera kreatynę oraz tauryny, które są bardzo dobrym neuroprzekaźnikiem. Dodatek w formie monohydratu kreatyny w ważny sposób powiększa siłę skurczu mięśni w czasie wykonywania ćwiczeń i niezwykle zwiększa ich odporność.


Przedstawiany produkt jest oferowany w opakowaniach o różnych pojemnościach. Dla przykładu gainer activlab mass up - szczegóły w podanym źródle - 5000 to w praktyce aż pięć kilogramów niezwykle skutecznego preparatu, który mógłby uczynić, że każdy, kto będzie go stosował, będzie posiadał nadludzką siłę. Wartość energetyczna w 100g dawki takiego towaru to aż 393 kcal (166 kJ). W środku uwzględnione są takie aminokwasy jak L-arginina, l-cystyna czy też L-histydyna i znacznie więcej. Jedną dawkę (100g) trzeba rozmieszać z 200ml wody albo mleka.


Właściwą ilość może pomóc odmierzyć zawarta w opakowaniu miarka. Produkt trzeba składować w suchym miejscu, którego temperatura nie może być przekraczać 25 st. Celsjusza. Należy również chronić produkt przed światłem.

Tags: sport, aminokwasy, sposób, suplement