Blog o zdrowiu

Jest to blog poświęcony głównie ziołom. Znajdziesz na nim także cenne wskazówki dotyczące zdrowia. Zapraszam!

O miłość w małżeństwie trzeba zatroszczyć się wcześniej...

Posted on 17/10/2019 1:19pm
psychoterapeuta
Source: flickr.com
Ostatnio psychoterapia stała się dość rozpowszechniona. Psychoterapia pomoże nam polepszyć jakość życia. Na psychoterapię możemy uczęszczać wówczas kiedy chcemy lepiej poznać samych siebie a także gdy pragniemy posiąść umiejętność jak dawać sobie radę z różnymi odczuciami.
Read more >>

Spodnie męskie materiałowe są niesamowicie wytrzymałe

Posted on 15/10/2019 7:13am
czarny gorset wyszczuplający
Author: MITEX
Source: http://www.jagna.pl
Czy musimy zadbać o specjalne rzeczy?. Od czasu do czasu dzieje się tak, że możemy ubierać wszystko, na co jedynie mamy ochotę. Mimo wszystko zdarzają się przypadki, że warto sięgać po odzież, która posiadać właściwości wspomagające leczenie.
Read more >>

Kłopoty z dziąsłami

Posted on 13/10/2019 4:02pm
Author: Unident Union
Kultura obecnie domaga się, by zabiegać nie tylko o poziom rozwoju intelektu i potrafić odpowiednio się zachować. Szalenie ważnym jest również, aby zadbać o zdrowie. I dobrze byłoby to uczynić zanim się ono już zepsuje. Bardzo znaczącym elementem naszego zdrowia, wyglądu i samopoczucia są zęby. Piękne, zdrowe i śnieżnobiałe potrafią być bez wątpienia dumą każdego. Zdawać by się mogło, że w obliczu łatwej dostępności past do zębów, szczoteczek i płynów do płukania jamy ustnej, kłopoty z zębami należą już do rzadkości.
Read more >>

Terapia psychologiczna z pewnością zagwarantuje równowagę psychiczną

Posted on 12/10/2019 8:48am
psycholog
Source: flickr.com
Propozycje pomocy doświadczonych psychologów okazały się przydatne wielu osobom z problemami natury psychologicznej. Nie jedynie od formy oraz częstotliwości aktualnej terapii zależy jej powodzenie. Istotne jest również zaangażowanie osoby biorącej w niej udział. Nasza terapia psychologiczna jest przeznaczona dla każdej osoby, jaka może się poczuć w potrzebie skorzystania z profesjonalnej pomocy.
Read more >>

Jakim sposobem radzić sobie z nadwagą?

Posted on 11/10/2019 4:00pm
Kobieta size plus
Author: Marc Dalmulder
Source: http://www.flickr.com
Perfekcyjny wygląd bez wątpienia jest marzeniem dużej części z nas. Żyjemy bowiem w czasach, w których znaczenie naszego wyglądu zewnętrznego jest wielkie, tym samym przez cały czas czynimy wysiłki, aby zachować go na stosunkowo przyciągającym poziomie. W tym miejscu wskazane jest zaakcentować, że niesłychanie często przeszkadzają nam bezużyteczne kilogramy, których pragniemy się za wszelką cenę pozbyć. Nadwaga jest bowiem rezultatem naszych nieodpowiednich nawyków żywieniowych, które powinny obowiązkowo ulegać zmianie.
Read more >>

Jak i gdzie odnaleźć dobrego psychologa, który pomoże nam w trudnych sytuacjach i odmieni nasze życie na lepsze

Posted on 10/10/2019 1:11pm
psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, gdy stres jest na porządku dziennym, coraz większa liczba osób decyduje się na porady u psychologa czy też terapię. Do tego rodzaju miejsc najczęściej przychodzą osoby, które zaobserwowały niepokojące objawy w postaci przykładowo stanów lękowych czy też ataków paniki. Nie powinniśmy się wstydzić chodzenia do psychologa albo terapeuty. Kiedy jesteśmy narażeni na bardzo duży stres lub pojawiły się w naszym życiu zdarzenia, które mają znaczny wpływ na naszą psychikę można odczuwać pewnego rodzaju dyskomfort tudzież doświadczyć problemów natury psychologicznej.
Read more >>

Musisz nosić okulary? Pomyśl nad soczewkami kontaktowymi

Posted on 09/10/2019 9:08am
Czym są soczewki progresywne
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nie każdemu jest ładnie w okularach. Wiele osób uważa to za najgorszą krzywdę i choć nie widzą dobrze, to za nic w świecie nie założą szkieł. Może to być przyczyną zagrożenia, kiedy zechcą na przykład siąść za kierownicę, by dojechać do pracy.
Read more >>

Jak dobrze wypocząć?

Posted on 08/10/2019 7:37am
widok na morze
Author: Kevin M Klerks
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas ma już bez wątpienia urlopowy wyjazd za sobą. Rodziny wyjeżdżają na wczasy najczęściej w sezonie letnim, kiedy dzieciaki mają wolne, ponieważ już pierwszego września muszą wracać do nauki.
Read more >>

Dużo marketów sprzedaje ciekawe akcesoria kuchenne, na jakie warto zwrócić uwagę

Posted on 04/10/2019 3:09pm
herbata
Author: Guziec
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie mnogość różnego typu towarów na rynku potrafi często przytłoczyć i wprowadzić w duże zagubienie podczas zakupów. Coraz więcej współczesnych gadżetów oraz najrozmaitszych dodatków do mieszkania przykuwa wzrok i zachęca do zakupu swoją nieszablonowością. Nie można ukryć, że każdy człowiek chce mieć porządnie i interesująco urządzoną kuchnie, stąd to na ogół te gadżety są na listach zakupów.
Read more >>

Menu weselne, czyli czego nie może zabraknąć na stole w czasie weselnej uroczystości

Posted on 04/10/2019 2:14pm
wesele
Author: Shelley N.
Source: http://www.flickr.com
Wesele to znacząca, rodzinna uroczystość. Młodzi nieraz przygotowują się do niego przez parę miesięcy, a nawet rok lub dwa, zatem starają się, by wszystko było przygotowane jak trzeba. Jednym z podstawowych elementów pomyślnego przyjęcia weselnego jest pyszne jedzenie. Czego nie może zabraknąć na weselnym stole, aby goście byli naprawdę zadowoleni z imprezy Niezaprzeczalnie są to ciepłe dania.
Read more >>

W jaki sposób stosować lekarstwa kupowane bez przepisu doktora aby były one efektywne?

Posted on 03/10/2019 12:00am
lekarsrwa
Author: Evan Blaser
Source: http://www.flickr.com
Farmaceutyki sprzedawane bez recepty, alias OTC, są ogólnie dostępne. Nie tylko w aptekach można je nabyć bez wielkiego problemu. OTC to skrót od angielskich wyrażeń - Over the Counter. Pod tą nazwą skrywają się leki, które można przyjmować bez nadzoru medyka. Pośród specyfików sprzedawanych bez recepty znajdziemy leki znieczulające, proszki nasenne i inne.
Read more >>

Herbata niezmiennie od lat jest ulubionym trunkiem wielu ludzi - ciekawe gatunki

Posted on 01/10/2019 5:08pm
herbaty
Author: Menu
Source: www.smakprostoty.pl
Śmiało da się stwierdzić, iż herbata przynależy do takich trunków, jakie nigdy się nie nudzą. Najlepiej smakuje w późne, jesienne wieczory bądź zimą po szybkim spacerze na mrozie, kiedy to błogo grzeje całe ciało. Natomiast latem wszyscy lubią pić ją w wersji mrożonej, z kostkami lodu i cytryną.
Read more >>

Medycyna estetyczna w służbie pięknu, czyli obecnie każdy może być idealny

Posted on 30/09/2019 3:26pm
medycyna estetyczna
Source: pixabay.com
Jeszcze kilkanaście lat temu osoby którym nie odpowiadała ich uroda nie posiadały dużo możliwości. W zasadzie pozostawało im jedynie pogodzenie się ze swoim wyglądem. W ostatnim czasach medycyna estetyczna proponuje niezwykle dużo możliwości, z których mogą skorzystać już nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Pośród popularnych zabiegów medycyny estetycznej znajdziemy depilacja, czyli usuwanie zbędnego owłosienia.
Read more >>

Rehabilitacja dzieci oraz USG ortopedyczne - gdzie najlepiej przeprowadzić takie zabiegi?

Posted on 30/09/2019 5:00am
rehabilitacja
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Rehabilitacja dzieci proponowana jest obecnie przez sporo przeróżnych placówek. Placówki te skorzystają z wielu różnorodnych metod rehabilitacyjnych, które zezwalają radzić sobie z pacjentami z wadami postawy albo zespołami genetycznymi. Stosowna i prawidłowa rehabilitacja dzieci może zdziałać faktycznie wiele.
Read more >>

Efektywne i bezpieczne zrzucanie wagi - dieta od dietetyka

Posted on 30/09/2019 4:03am
Warzywa, sałatka
Author: sontran
Source: http://sxc.hu
Już za kilka miesięcy rozpocznie się lato - czas, gdy na ulicach królują topy, krótkie spodenki oraz spódniczki. Multum kobiet, na myśl o zbliżającym się lecie, planuje zgubić nieco zbędnych kilogramów, które przybyły im zimą. Lecz jak zabrać się za odchudzanie, aby było skuteczne i jednocześnie bezpieczne?
Read more >>

Zadbana kobieta jest sama w siebie wizytówką, bowiem to dobry wygląd nierzadko podkreśla nasze bogate wnętrze

Posted on 25/09/2019 9:25am
blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wszystkie panie, które pragną się podobać samym sobie i ludziom, którzy na co dzień ich otaczają, a więc mężom, koleżankom i kolegom z pracy, czy znajomym z sąsiedztwa, starają się dbać o własną aparycję, zgodnie z sentencją, że diament nieoszlifowany nigdy cieszy tak samo oczu, jak oszlifowany. Każdorazowa pielęgnacja opiera się na kilkuetapowej ścieżce w dotarciu do perfekcji i tak makijaż krok po kroju koryguje wszelkie niedoskonałości i wyjawia światu wspaniałe piękno, które znajduje się w każdej kobiecie.
Read more >>