Blog o zdrowiu

Jest to blog poświęcony głównie ziołom. Znajdziesz na nim także cenne wskazówki dotyczące zdrowia. Zapraszam!

Czym jest Syndrom Widzenia Komputerowego i jakie ma on objawy?

Posted on 19/09/2018 7:23am
http://jojomobile.eu/oferta
Prawidłowa liczba mrugnięć oczu w trakcie minuty, powinna wynieść ok. 12 razy, jednak w czasie pracy przy komputerze ilość ta spada ponad dwukrotnie. Uniemożliwia to niestety prawidłowe nawilżanie oczu.


Ponadto długotrwała praca przy ekranie posiada wpływ na obniżenie zdolności akomodacyjnych czy też osłabiania mięśni oka.
Read more >>

Wyjazdy na zachód w roli opiekuna osób w podeszłym wieku coraz popularniejsze

Posted on 19/09/2018 7:22am
opieka niemcy praca
Source: pixabay
Kierunek zachód od zawsze stanowił podstawowy wektor w podróżach zarobkowych dla mnóstwa Polaków. Obecnie tego sortu tendencje nie za specjalnie się pozmieniały. Niemiecka strona granicy w dalszym ciągu funkcjonuje jako miejsce, w którym w dość krótkim czasie jest się w stanie zarobić przyzwoite pieniądze.
Read more >>

W chwili obecnej atrakcyjnym tematem jest ekologia, więc sprawdź, jaki produkt jest polecany przez ekspertów

Posted on 19/09/2018 7:18am
kokos
Author: SingChan
Source: http://www.flickr.com/
Masz zamiar zmienić własne nawyki żywieniowe? Nie będzie to takie męczące jak się zdaje, wystarczą wyłącznie odpowiednie chęci i trochę więcej wolnego czasu. Jeżeli dojdziesz do wprawy to będziesz pichcił apetyczne i zdrowe posiłki w krótkim czasie. Na początku będziesz musiał się wprawdzie ze wszystkim zapoznać.
Read more >>

Plusy aromatoterapii oraz używania kosmetyków naturalnych

Posted on 19/09/2018 7:18am
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Aromaterapia to oddział medycyny naturalnej, jaki w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą renomą. Na aromaterapię nierzadko decydują się jednostki, jakie chcą spróbować innych postaci leczenia, przykładowo z tej przyczyny, że inne, standardowe metody nie przyniosły wyczekiwanych wyników.
Read more >>

Zadbaj o swą urodę z nowatorskimi zabiegami medycyny estetycznej, bywają one bezpieczne oraz na pewno efektywne

Posted on 19/09/2018 7:16am
medycyna estetyczna
Source: pixabay.com
W dążeniu do nieskazitelnego piękna usuwa się każdą niedoskonałość na ciele. W dzisiejszych czasach niesamowicie pomocne w takim działaniu są zabiegi medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest dziedziną, która proponuje pacjentom całkiem nowe i całkiem bezpieczne metody walki z niedoskonałościami ciała oraz korygowania tego, z czego nie okazują się zadowoleni. Nowatorskie aparaty połączone z doskonałymi środkami kosmetycznymi i doświadczeniem zatrudnionych w gabinetach osób dają najlepsze efekty.
Read more >>

Jakie regały będą idealne do laboratorium?

Posted on 18/09/2018 7:34am
Pudło na perfumy
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Podobnie jak do każdej pracy, w Laboratorium także są potrzebne odpowiednie meble. Niezbędne są specjalne szafy czy szuflady.


Bardzo ważny jest Wybór systemu montowania mebli. Jeśli we właściwy sposób są one ustawione, wtedy stanowiska pracy są również odpowiednio przygotowane.
Read more >>

Wzrok to jeden z najistotniejszych zmysłów jakie posiadamy - wobec tego warto o niego troszczyć się całe życie

Posted on 18/09/2018 7:28am
domy wielorodzinne
Author: Rafin Developer.
Source: Rafin Developer.
W dzisiejszych czasach spora grupa ludzi ma problemy z widzeniem. Większość z nich jest zmuszona nosić okulary. Młodzi zwykle nabawiają się krótkowzroczności, a osoby starsze nie mogą już czytać gazet - toteż muszą zakładać do czytania tak zwane plusy.


Jeżeli nasz psujący się wzrok zaczyna wymagać noszenia okularów, to najczęściej musimy zapisać się na wizytę do okulisty albo optyka.
Read more >>

Jaką pastę do zębów nabyć by radować się wyjątkowym i zdrowym uśmiechem każdego dnia i uniknąć schorzeń zębów?

Posted on 18/09/2018 7:24am
pasta ortodontyczna
Author: Bil Kleb
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz czegoś wyjątkowego dla swojego uzębienia? Dokucza Ci problem dentystyczny? Zobacz co można poczynić w tym zakresie!


Pasty bez fluoru to może być dobre rozwiązanie. Większość znanych past do zębów oferuje nam fluor jak aktywną substancję, chroniącą nasze uzębienie przed tak niepowołaną próchnicą.
Read more >>

Kosmetyki naturalne to najlepsze wyjście dla cery kłopotliwej

Posted on 18/09/2018 7:20am
kobieta ze zdrową skórą
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, że troszczenie się o cerę jest na obecną chwilę trudnym zadaniem. Tryb funkcjonowania, jaki prowadzimy, zanieczyszczone powietrze i niezdrowe przekąski to tylko niektóre czynniki wpływające na stan naszej skóry. Jest to identyczny kłopot dla pań i mężczyzn, jednakże kuracja nawilżająca lub oczyszczająca przebiegać powinna odmiennie.
Read more >>

Już dziś zaopatrz się w elementarne akcesoria do soczewek kontaktowych! Konieczny będzie na pewno płyn i pojemnik!

Posted on 18/09/2018 7:18am
oko
Author: Nithi Anand
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie mnóstwo osób ma problemy z oczami. Długie godziny przez notebookiem, sporo rozwiązywanych zadań domowych , a także czytanie książek przy lampce nocnej, to jedynie co poniektóre powody, jakie skutkują pogarszaniem się wzroku.Osoby starsze zwykle mają szkopuły z widzeniem na niewielką odległość, to znaczy że zmagają się oni z dalekowzrocznością. Tego rodzaju kłopoty tworzą się dopiero po 40 roku życia, wobec tego dzieci nie muszą się tym niepokoić.
Read more >>

Czy zaznaczymy, gdy sięgnąć po diohespan max?

Posted on 17/09/2018 7:17am
diohespan max
Nasze nogi codziennie robią naprawdę trudną pracę, gdyż nie dosyć, że muszą nosić calutki nasz ciężar, to jeszcze dość często narażone są na następne przeciążenia, na wchodzenie po schodach, a przeważnie również na kilkugodzinne stanie.
Read more >>

roztropne suplementowanie witamin

Posted on 17/09/2018 7:16am
przygotowanie do wspinaczki
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy styl życia nie zawsze zezwala na zorganizowanie zbilansowanej diety, w związku z tym niekiedy należałoby sięgnąć po preparaty, które nam to zrekompensują. Wykaz preparatów jest niezwykle długi.
Read more >>

Kontuzja kolana? W powrocie do sprawności konieczna jest ci rehabilitacja stawu kolanowego

Posted on 16/09/2018 7:21am
podczas rehabilitacji
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Kontuzje kolana są niebywale bolesne, a w dodatku bardzo często potrafią wyłączyć z większej aktywności sportowej. Dlatego tak istotne jest, by z miejsca wybrać się do ortopedy oraz wszcząć właściwe leczenie, by szybko powrócić do pełnej sprawności, szczególnie gdy sport jest niesłychanie ważną sferą naszego życia. Poza lekarstwami – zazwyczaj przeciwbólowymi bądź przeciwzapalnymi - zasadnicza jest rehabilitacja stawu kolanowego.
Read more >>

Z dobrym sprzętem rehabilitacyjnym wrócisz do aktywności

Posted on 15/09/2018 7:23am
rehabilitacja
Source: http://sxc.hu/
W życiu mogą przytrafić się wszelkiego rodzaju wypadki. Niestety ciało człowieka nie jest odporne na urazy i każdy z nas narażony jest choćby na różnego typu złamania czy poważne kontuzje. Zdarzają się także wypadki poważne, w wyniku których traci się rękę czy nogę. Nie musi to jednak być wyrok. Obecnie, dzięki postępowi technologii da się po wypadku wieść ciągle aktywne życie. A wszystko to umożliwiają protezy.
Read more >>

Co się pojawi po wpisaniu usuwanie znamion skórnych Katowice?

Posted on 15/09/2018 7:20am
lekarz dermatolog
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Znamiona na skórze mają możliwość być niebezpieczne
Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że znamiona, które czasem pojawiają się na naszej skórze mają możliwość być niesamowicie groźne. To właśnie powoduje, że musimy je wskazać dermatologowi, ponieważ tylko on będzie w stanie zaznaczyć, czy musimy je pozostawić, czy mimo wszystko będzie lepiej kiedy je wyrzucimy. Co więcej, on też będzie w stanie opowiedzieć, czy zachodzą w nich jakieś przemiany, czy nic się nie staje, a taka wiedza ma szansę ocalić nam w pewnym momencie życie.
Read more >>

Czy zabiegi medyczne mogą często być nieocenione?

Posted on 15/09/2018 7:20am
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Author: Ben Sutherland
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas dobrze wie, że zdrowie jest dla nas najważniejszym elementem w czasie całego życia, tym samym tez staramy się za każdą cenę zatrzymać go w stosownym stanie. Niemniej jednak zadanie to nie jest łatwe do wykonania. Na przekroju lat bowiem nasze zdrowie jest wystawiane na spore próby oraz działanie bakterii oraz wirusów, jakie niestety mogą sprawić mnóstwox chorób naszym organizmie.
Read more >>