Blog o zdrowiu

Jest to blog poświęcony głównie ziołom. Znajdziesz na nim także cenne wskazówki dotyczące zdrowia. Zapraszam!

Zamierzasz zaszaleć? Już dziś zdecyduj się na zakup nadzwyczajnych soczewek z serii Big Eyes albo Glamour!

Posted on 05/12/2021 8:08am
oko
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach mnóstwo osób ma strapienia ze wzrokiem. Maluchy mają przeważnie kłopoty z dalekowzrocznością, z kolei uczniowie najczęściej zmagają się z krótkowzrocznością.Nie ma wątpliwości, że nasze pociechy muszą nosić okulary korekcyjne, a nie soczewki kontaktowe. Jednak dorośli ludzie, jacy mają wadę wzroku winni rozważyć tą opcję. Noszenie soczewek jest komfortowe z kilku powodów, w szczególności szkła kontaktowe nie parują i nie przeszkadzają w powszednim funkcjonowaniu. Osoby, które miały kiedykolwiek styczność z soczewkami z pewnością potwierdzą to, że jest o wiele bardziej komfortowe.
Read more >>

Efektywnie schudnij i czuj się atrakcyjna

Posted on 05/12/2021 7:32am
kobieta
Author: Nice
Source: Nice
Zrzucanie kilogramów nie jest łatwe. Głównie dlatego, że wymaga zmiany swych nawyków oraz trybu życia. Nie każdy jest na to gotowy, nie każdy posiada dostateczną wiedzę.


Warto byłoby, gdyby zrzucanie kilogramów było zaplanowanym usystematyzowanym działaniem.
Read more >>

Czy warto wybrać fach pielęgniarki?

Posted on 05/12/2021 7:26am
dziecko
Author: amir holy
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok wzrasta mądrość społeczeństwa na temat zawodu pielęgniarki, wzrasta też popyt na jej usługi. Mimo to fach nie jest tak ochoczo wybierany przez młódź, jak 20 lat wstecz.
Read more >>

Wspaniały wypoczynek oraz pielęgnacja ciała w trakcie zabiegów w SPA- niezwykle atrakcyjna oferta salonów kosmetycznych

Posted on 05/12/2021 7:16am
pedicure
Author: awesomnesslol666
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi w salonie SPA mogą sprawić, iż wypoczniemy jak również wspaniale zadbamy o własne ciało. Z roku na rok oferta salonów SPA powiększa się jak również możemy korzystać z coraz bardziej interesujących zabiegów, które mają na celu zregenerowanie naszego ciała oraz zrelaksowanie go.
Read more >>

Sterylizator parowy powinien być w każdym gabinecie

Posted on 05/12/2021 7:15am
sterylizator
Author: Jérôme Decq
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zadbać aby nie przenosić zarazków

Jeśli mamy gabinet lekarski, to powinniśmy zadbać we właściwy sposób o bezpieczeństwo chorych, tak aby nie przenosić chorób z jednego na drugiego. W tym celu używamy specjalnych sprzętów, dzięki którym będziemy mieli szansę w czystości zachować wszelkie nasze narzędzia, nawet gdy będą one używane wielokrotnie w ciągu dnia. Takie urządzenia nie będą kosztowne, a mogą ochronić wszystkich przed niemiłymi konsekwencjami.
Read more >>

Jeśli żyjesz w nieprzerwanym stresie, a Twoja praca związana jest z szeregiem ciężkich zadań realizowanych pod presja czasu - warto zaznajomić się z licznymi metodami na skuteczny relaks.

Posted on 05/12/2021 7:15am
relaks
Author: Janet Ramsden
Source: http://www.flickr.com
Dwudziesty pierwszy wiek, to egzystowanie w ciągłym biegu. Pracujemy przez wiele czasu w tygodniu, ofiarujemy się Naszej zawodowej aktywności. Pełnimy jednocześnie dużo istotnych funkcji. Częstokroć bywamy przemęczeni i niechętni do jakichkolwiek rozrywek, czy radości. Nie mamy nawet czasu dla najbliższych, znajomych. Dodatkowo, jesteśmy w nieustającym lęku, chorujemy na nadmiar zobowiązań, co niepożytecznie oddziałuje na własne nastroje.
Read more >>

Czym jest Syndrom Widzenia Komputerowego i jakie ma on objawy?

Posted on 04/12/2021 7:43am
http://jojomobile.eu/oferta
Prawidłowa liczba mrugnięć oka w trakcie minuty, powinna wynosić ok. 12 razy, ale podczas pracy przy komputerowym monitorze liczba ta zmniejsza się ponad 2 razy. Uniemożliwia to niestety prawidłowe zwilżanie oka.


Poza tym długa praca przy ekranie ma wpływ na zmniejszenie zdolności akomodacyjnych czy osłabienia mięśni oka.
Read more >>

Jakim sposobem zdrowo zapanować nad swoją wagą?

Posted on 04/12/2021 7:39am
zdrowe odżywianie
Source: ekoj.pl
Nie od dzisiaj wiadomo, że idealna sylwetka jest marzeniem dużej części naszego społeczeństwa. Należy bowiem uznać, że liczba osób, które na nieszczęście posiada złe przyzwyczajenia żywieniowe jest w dalszym ciągu ogromna. Nasza nadmierna konsumpcja rzecz jasna odszukuje odzwierciedlenie w postaci zbędnych kilogramów, które na nieszczęście przyczepiają się do naszego organizmu. Ich obniżenie w krótkim czasie jest zadaniem niebywale trudnym, z jakim niestety niejednokrotnie nie jesteśmy sobie w stanie poradzić.
Read more >>

Kurs przedmedycznej pierwszej pomocy - kto oraz w jakim miejscu ma możliwość nas w tym zakresie wyszkolić?

Posted on 04/12/2021 7:34am
kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Author: Baltic Wood
Source: Baltic Wood
Pierwsza pomoc jest to taka rzecz co tak naprawdę powinniśmy posiadać "w małym palcu", lecz bardzo wielu z nas samych nie ma o tym pojęcia. Jeszcze te paręnaście lat wcześniej pomysł, by po wprowadzać ów temat do różnych szkół był nawet i absurdalny, jednak teraz dzieciaki - już nawet w szkole podstawowej, a inne jeszcze trochę wcześniej, są uczone jak zachować się w sytuacjach, zagrażających życiu innego człowieka.
Read more >>

Krioterapia - kuracja chłodem, pomaga w leczeniu bólu, da się o nim zapomnieć

Posted on 04/12/2021 7:32am
krioterapia wrocław
Author: Shama Kern
Source: http://www.flickr.com
Krioterapia to terapia chłodem. Krioterapia bywa miejscowa lub ogólna - w kriokomorze. Leczenie zimnem pozwala zapomnieć o bólu, odzyskać zadowolenie z życia a także odmłodnieć. To wszystko dzięki temu, że krew zaczyna krążyć cztery razy szybciej aniżeli przeciętnie.
Krioterapia to metoda leczenia skuteczna w terapii chorób stawów (RZS) jak też mięśni oraz w terapii bólu.
Read more >>

Uzależnienie od alkoholu: wykorzystywane obecnie metody leczenia

Posted on 04/12/2021 7:32am
alkohol
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Uzależnienie od alkoholu jest niezwykle trudnym kłopotem, który dotyka coraz większą ilość ludzi w różnych miejscach globu. Obecnie zmagają się z nim tak kobiety, jak i panowie. Nie ma także reguł, jeśli chodzi o wiek. Pośród ludzi uzależnionych znajdują się osoby w bardzo różnym wieku. Na szczęście na chwilę obecną z problemem tym można sobie doskonale poradzić. Wystarczy postawić na dobrze dobrane metody leczenia.
Read more >>

Garść uwag, które okażą się przydatne białogłowom planującym w najbliższym czasie redukcję wagi ciała

Posted on 04/12/2021 7:28am
odchudzanie
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Jak biją na alarm fachowcy od reguł zdrowego żywienia, zbyt duża nadwaga pomału staje się chorobą cywilizacyjną. Aby złagodzić dolegliwości połączone z nadmierną wagą ciała, otyli coraz częściej idą po pomoc do dietetyków. I to jest oczywiście świetny pomysł, bo samodzielne odchudzanie może przynieść nam więcej strat niż korzyści. A poza tym każdy zdaje sobie sprawę tego, że eksperymenty zdrowotne nie każdym przypadku są skuteczne. Mając w pamięci wyżej wymienione konstatacje, przeanalizujmy temat ograniczając się do omówienia frazy zdrowe odchudzanie Katowice.
Read more >>

Plusy aromatoterapii oraz używania kosmetyków naturalnych

Posted on 04/12/2021 7:19am
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Aromaterapia to oddział medycyny naturalnej, jaki w obecnych czasach cieszy się coraz większą renomą. Na aromaterapię częstokroć decydują się osoby, które chcą spróbować innych form leczenia, przykładowo dlatego, że inne, schematyczne metody nie doniosły wyczekiwanych wyników.
Read more >>

Innowacyjne techniki rehabilitacji – Warszawa

Posted on 04/12/2021 7:10am
Rehabilitacja
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto posiadał kiedyś poważny problem zdrowotny ma świadomość, jak istotna jest rehabilitacja, dzięki której można powrócić do formy po długotrwałej hospitalizacji. Dlatego bardzo kluczowe jest miejsce, w którym się odbywa – wszelkiego typu zabiegi medyczne dobrze powierzać prawdziwym ekspertom, czyli lekarzom, pielęgniarkom , a także fizjoterapeutom.
Read more >>

Medycyna naturalna cieszy się dużo większym zainteresowaniem

Posted on 03/12/2021 10:31am
masaż czekoladą
Nauczyliśmy się, że na każdy rodzaj schorzenia starczy zażyć odpowiednią tabletkę i już możemy nie myśleć o kłopocie. Jednakże nie zastanawiamy się, jakie zniszczenie w naszym organizmie spowoduje taka tabletka, kiedy jej związki chemiczne przechodzą do naszych organów wewnętrznych.
Read more >>

Dużą popularność otrzymują naturalne artykuły kosmetyczne i spożywcze

Posted on 03/12/2021 9:09am
jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj można dostrzec niezwykły wzrost zaintrygowania zdrową żywnością. Coraz to więcej ludzi docenia zdrowe artykuły, z jakich przygotowuje obiady dla całej rodziny. To samo tyczy się kosmetyków, które wytwarzane z naturalnych składników są lepsze nie wyłącznie dla zdrowia, ale również dla środowiska.
Read more >>

Na dobre i na złe – czyli w czym może pomóc terapia małżeńska

Posted on 03/12/2021 7:44am
małżeństwo
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Ślub to wyczekiwany moment w życiu w zasadzie każdej osoby. Zauroczeni sobą nie zawsze pamiętamy, że zakochanie to nie wszystko – prawdziwa miłość rozwija się i kwitnie każdego dnia. Wszystko jest wspaniale, gdy wpatrzeni w siebie spotykamy na swojej drodze same przyjemne momenty. Problemy zaczynają pojawiać się wówczas, gdy nie umiemy sprostać pojawiającym się … problemom.
Read more >>

Specjalistyczne zabiegi sfer intymnych u kobiet szansą na większy komfort życia

Posted on 03/12/2021 7:43am
ginekologia plstyczna
Source: http://www.estetyka-intymna.pl/
Zróżnicowane operacje chirurgiczne stanowią często ostatnią opcję mającą dopomóc choremu w osiągnięciu odpowiedniego poziomu codziennego komfortu życiowego. Jednak operacja przeważnie nieodłącznie związana jest z zostawieniem po sobie blizn, które dla wielu nie prezentują zachęcającej wizji nawet mimo konieczności wykonania zabiegu.
Read more >>