Blog o zdrowiu

Jest to blog poświęcony głównie ziołom. Znajdziesz na nim także cenne wskazówki dotyczące zdrowia. Zapraszam!

Jak dostać skierowanie do sanatorium i jakie wymagania trzeba spełniać?

Posted on 09/03/2020 7:41am
kołobrzeg
Author: brzeszczot
Source: www.sxc.hu
Kiedy chorujemy, robimy wszystko, żeby czuć się jak najlepiej i dążymy do całkowitego zdrowia. Niejednokrotnie droga może być trudna, jednak w żadnym wypadku nie można się zniechęcać. W dużej liczbie przypadków konieczna może być wizyta w sanatorium. Aby leczyć się w takich miejscach w ramach NFZ, powinno się spełniać parę warunków niezbędnych do wyjazdu. Jeżeli interesuje nas uzdrowisko Kołobrzeg, musimy podjąć następujące kroki.
Read more >>

Znajdź doświadczonego psychologa, który może pomóc zrozumieć problemy i dzięki któremu przezwyciężymy stres a także swoje słabości

Posted on 09/03/2020 7:28am
wizyta u psychologa
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób zmaga się z ciągłym stresem tudzież różnymi dolegliwościami natury psychologicznej. Potrzebni są nam doświadczeni psycholodzy a także psychiatrzy, którzy pomagają wyleczyć rozmaite dolegliwości a także lęki, z którymi mamy do czynienia w życiu.
Read more >>

Co powinniśmy posiadać w apteczce domowej?

Posted on 08/03/2020 7:33am
zmysł
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Chaos, przeterminowane medykamenty, nienależyte warunki składowania - tak najczęściej wyglądają nasze apteczki domowe. Farmaceuci nazywają je nawet składami specyfików, bowiem Polacy mają niestety tendencję do nabywania specyfików na zapas i przechowywania ich całymi latami.
Read more >>

Lampa do światłoterapii może zrobić wiele pozytywnego

Posted on 07/03/2020 7:30am
leczenie światłem
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com
Jesienią świetnie spisuje się lampa do światłoterapii. Im więcej słońca oraz odpowiedniego światła znajduje w naszym otoczeniu, tym więcej zadowolenia czujemy i lepsze jest nasze samopoczucie. Niestety żyjemy w takim klimacie, że przez kilka miesięcy jesteśmy wystawieni na brzydką aurę, gdy tego słońca jest niewiele.
Read more >>

Zadbaj o swą urodę z nowatorskimi zabiegami medycyny estetycznej, bywają one bezpieczne oraz na pewno efektywne

Posted on 07/03/2020 7:26am
medycyna estetyczna
Source: pixabay.com
W dążeniu do idealnego piękna usuwa się każdą niedoskonałość na ciele. W dzisiejszych czasach bardzo przydatne w takim działaniu są zabiegi medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest dziedziną, która oferuje pacjentom zupełnie nowe i całkowicie bezpieczne sposoby walki z niedoskonałościami ciała oraz korygowania tego, z czego nie okazują się zadowoleni. Nowatorskie aparaty połączone z doskonałymi środkami kosmetycznymi oraz praktyką zatrudnionych w gabinetach osób oferują najlepsze efekty.
Read more >>

Zostać doktorem - zostać dentystą. O jasnych i ciemnych stronach pracy jako specjalista od spraw zębowych.

Posted on 05/03/2020 7:24am
Uśmiechnięta pani dentystka
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Dentyści są niezbędni od zawsze. Przed mileniami na dolegliwości zębów ludzie potrafili umierać. Czarne zęby były oznaką statusu i tego, że byliśmy w stanie sobie pozwolić na cukier - towar luksusowy. Jednak wraz z rozwojem stomatologii ujawniły się też opcje, by dbać o owe zęby w ramach protekcji. Ale czy to wystarczyło by zawód stomatologa został porzucony?
Read more >>

Pobaw się z psem na zdrowie!

Posted on 27/02/2020 7:29am
Psy
Source: http://pixabay.com
Dla ludzi wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Naturalnie sport powinni uprawiać wszyscy, bo to najłatwiejszy sposób na utrzymanie wigoru i wysokiej formy. Większości ludzi jednak trudno jest zmusić się do codziennych ćwiczeń. W lepszej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia z domu minimum trzy razy dziennie, na co najmniej piętnaście minut. To już dobry początek. Każdy moment wysiłku na świeżym powietrzu przykłada się do poprawienia kondycji.
Read more >>

Z jakiego powodu komputerowe badanie widzenia może okazać się ryzykowne?

Posted on 24/02/2020 7:45am
badanie wzroku
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Ludzki wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, jednak dla większości osób jest tak oczywisty, że ani szczególnie o niego nie dbają, ani także nie wyobrażają sobie, jak olbrzymie mogłyby być konsekwencje zupełnej lub tylko częściowej straty widzenia.


Może się tak stać ze względu na różne choroby, jednak na szczęście nie zdarza się to zbyt często.
Read more >>

Ectoskin p7 pomaga na choroby skóry - trzeba sprawdzić pomocnika!

Posted on 17/02/2020 4:20pm
tabletki na zdrowie
Author: JeongGuHyeok
Source: http://pixabay.com/
Możemy zastosować przeróżne rzeczy Gdy poszukujemy jakichś leków, lub akcesoriów potrzebnych do testów, to ciągle warto wejść najpierw do apteki. Tam z pewnością będziemy mieli spory wybór tego typu rzeczy, a w dodatku jeszcze mamy szansę stać się pewni, że właściwie przeszkolony farmaceuta będzie miał szansę nam właściwie poradzić.
Read more >>

Środki, suplementy oraz kosmetyki dostępne online

Posted on 17/02/2020 4:19pm
owoce
Author: Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Apteczka, jak sama nazwa uwypukla, to nie apteka. Nie musimy w niej gromadzić całego arsenału leków na wszelki wypadek. Sprawdźcie, co zawsze powinno być w niej w zasięgu ręki.


Rozważcie, co może się przydać w razie nagłej choroby.
Read more >>

Dziś w sklepikach sieciowych można zrobić tak samo wygodne zakupy, jak w stacjonarnych, a na dodatek sporo oszczędzić

Posted on 17/02/2020 4:19pm
plastic surgery
Author: Arturo de Albornoz
Source: http://www.flickr.com
Zakupy w internecie to dla konsumentów wielka wygoda. Praktycznie bez opuszczania mieszkania można zakupić wszystko, czego tylko się pragnie. W dodatku takie zakupy nierzadko wiążą się również z szansą wyszukania produktów w korzystniejszych warunkach cenowych oraz zaoszczędzenia pieniędzy.
Read more >>

Propozycje leków i suplementów w aptece internetowej

Posted on 17/02/2020 4:18pm
elektroniczny papieros
Author: Lindsay Fox
Source: http://www.flickr.com
Producenci leków czy suplementów diety znakomicie znają aktualne wymagania rynku oraz oczekiwania pacjentów. Do naszego kraju także systematycznie wprowadzane są różnego rodzaju lekarstwa, których wcześniej nie można było u nas dostać. Leczenie uzależnień nigdy nie należało do krótkich oraz pozbawionych problemów procesów. Podawane doustnie tabletki desmoxan odpowiednio oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy. W skład takiego leku wchodzi również cytyzyna. Dobrze jest zapoznać się z dołączoną ulotką jeszcze przed rozpoczęciem kuracji.
Read more >>

Ectoskin p7 polecany jest przy trudach skórnych

Posted on 17/02/2020 4:18pm
leki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Jakie kosmetyki medyczne są nam niezbędne?

Czasem staje się tak, że powinniśmy zrobić jakieś testy oraz potrzebujemy do tego odpowiednich urządzeń. Innym razem mamy kłopoty zdrowotne i potrzebne okazują się być nam odpowiednie kosmetyki, jakie w właściwy sposób zadziałają na zmniejszenie tych trudności, lub nawet końcowe ich zlikwidowanie. Z tego powodu należy wiedzieć, po co mamy się wybrać do apteki oraz co z jej oferty ma możliwość się okazać niezbędne.
Read more >>