Ginwkologia estetyczna, czyli jak cieszyć się kobiecością do dojrzałych lat

Posted on 11/07/2019 7:18am

Każda z pań, już od dziecięcych lat, pragnie doskonale się prezentować. Można zaobserwować to na przykładzie zachowań małych dziewczynek, które chcą stać się jak mama: przymierzają mamine obcasy, malują się pomadkami, przykładają do siebie zabrane z garderoby mamy sukienki.


Potem staje się to znacznie mocniej widoczne: w okresie dojrzewania dziewczęta zaczynają interesować się ubraniami, naprawdę robią makijaż, chodzą regularnie do fryzjera itp.. Wiek dorosły to szczyt zachowań, które kojarzone są z dbaniem o urodę: zabiegi odmładzające, sera z elastyną, odejmujące lat uczesania oraz znacznie więcej. Jednakże podczas tej gonitwy za urodą twarzy, włosów czy też figury, kobiety zapominają o zatroszczeniu się o sedno kobiecości.
słońce
Author: Salvequick
Source: Salvequick
W naszym nieco staroświeckim kraju o niektórych sprawach zwyczajnie się nie mówi – nikt, a właściwie żadna z kobiet na forum nie dzieli się, iż kupiła sobie nowy biust albo poddała liposukcji – to nadal pozostaje w sferze niedopowiedzeń. Jednakże mimo że o tym się nie opowiada, coraz więcej kobiet korzysta z zabiegów, które jeszcze niedawno były nie do pomyślenia – kobiety te, świadomie troszczące się o swoją kobiecość, poddają się nowatorskiemu zabiegowi, którym jest operacja plastyczna pochwy . Co to takiego? Wydawać się może – w jakim celu operować coś, czego prawie nikt nie ogląda? Okazuje się, iż jest wiele powodów. Operacja plastyczna pochwy znacząco poprawia estetykę tego narządu – pochwa może nosić ślady po odbytych porodach lub chorobach. Zabieg umożliwia powrót do stanu sprzed kilkudziesięciu lat – pochwa stanie się na powrót jędrna, co ma ogromny wpływ na poziom zadowolenia z kontaktów seksualnych. Zazwyczaj ta operacja umożliwia poczucie się znowu pełnowartościową kochanką, dodaje kobietom pewności w siebie. Tu więcej: ginekologia estetyczna.


Ginekologia estetyczna oferuje mnóstwo zróżnicowanych zabiegów, dopasowanych do oczekiwań pań w różnym wieku, po ciężkich chorobach, porodach i tym podobne.

Zaciekawił Cię nasz post? W takim razie najedź na link do serwisu laser frakcyjny wrocław i rozkoszuj się kolejnymi tekstami. W razie pewnych pytań - zwróć się do nas.

Ta stosunkowo młoda dziedzina medycyny rozwija się niezwykle szybko, pozyskując mnóstwo usatysfakcjonowanych klientek.


Szeroko pojmowana ginekologia estetyczna to terapie poprawiające jędrność pochwy, likwidujące przebarwienia, napinające tkanki, albo odmładzające okolicę intymną. Warto zapamiętać, że prawdziwa kobiecość to nie jedynie młoda twarz oraz błyszczące włosy.

Tags: twarz, kremy, kolagen, klient, narząd