Efektywne sposoby na wspaniały oraz piękny uśmiech

Posted on 24/12/2018 7:25am

Odpowiednia higiena jamy ustnej jest szalenie istotna. Troszcząc się o czyste i zdrowe zęby, troszczymy się jednocześnie o zdrowie naszego organizmu. Dodatkowo, dzięki właściwej higienie oraz trosce, mamy możliwość w późniejszym czasie pochwalić się olśniewająco białym uśmiechem.


Niestety jak pokazują statystyki, nie wszyscy wiedzą jak we właściwy i skuteczny sposób zadbać o własne zęby.
szczoteczka soniczna philips
Author: US Army Africa
Source: http://www.flickr.com


irygator braun oral b
Author: Prezentokracja.pl
Source: Prezentokracja.pl


Bardzo istotnym czynnikiem jest tu właściwa i konsekwentna higiena zębów. Powinniśmy wybierać odpowiednią pastę bogatą we fluor, kupić dobrą oraz efektywną szczoteczkę oraz zadbać również o pozostałe aspekty pomocnicze, jakie mogą wesprzeć nas w walce o zdrowy uśmiech. Jeśli chodzi o szczotkowanie zębów, to mamy wyjątkowo duży wybór. Ostatnim krzykiem mody jest szczoteczka soniczna Philips, jaka gwarantuje nam idealne oczyszczanie uzębienia w prawie każdej płaszczyźnie. Technika soniczna, która wykorzystuje fale dźwiękowe za pomocą jakich w ruch wprowadzane są cząsteczki wody. To ten element właśnie dostaje się we wszystkie szczeliny międzyzębowe, usuwając pozostałości jedzenia i osad.


Poza szczotkowaniem zębów należy także pamiętać używaniu nitki dentystycznej. Niestety, pomimo tego, iż nitkowanie jest wyjątkowo ważnym aspektem higieny zębów, to wciąż zbyt mało Polaków o tym pamięta. Świetną alternatywą jest tu irygator, a więc urządzenie wykorzystujące strumień wody pod ciśnieniem.
I tak na przykład, irygator Braun Oral B gwarantuje nam komfortowe czyszczenie zębów i wszystkich szczelin. Co niezmiernie istotne, efektywność wykorzystywania tego urządzenia jest naprawdę duża.

Tags: technologia, higiena, sposób, dentysty