Do jakich celów są stosowane iniekcje we współczesne kosmetologii, jakiego rodzaju zabiegi są obecnie popularne.

Posted on 18/04/2019 1:28pm

Wstrzykiwanie rozmaitych związków pod skórę w celu poprawienia jej wyglądu i kondycji jest powszechnie wykorzystywane w nowoczesnej kosmetologii. Dzięki odpowiednim urządzeniom, pilnowanie zasad BHP i doświadczonemu personelowi zabiegi tego typu są bezpieczne i bardzo rzadko powodują jakieś komplikacje.
Składniki
Author: IN-VI
Source: Ghelamco Residential


Co prawda każda ingerencja w ciągłość skóry spowodować może uboczne skutki, na przykład obrzęki, lecz występują one rzeczywiście rzadko. Jedną z najczęściej aplikowanych substancji jest od dawna botoks Katowice. Niektóre osoby zapewne się przerażą słysząc że botoks to bardzo niebezpieczna toksyna botulinowa, jednak przy takich zabiegach wykorzystuje się go w bardzo małym stężeniu. Lecz nawet taka minimalna jego ilość ma doskonały wpływ na stan skóry, powodując rozluźnienie i wygładzenie rysów twarzy oraz skuteczne eliminowanie zmarszczek.wypowiedzi na temat - hiperłącze -/J]

Wśród pań coraz popularniejsza staje się także mezoterapia Katowice. Popularnych jest jej parę rodzajów, lecz większość z nich sprowadzają się do tego, że skóra jest nakłuwana cienkimi igłami, i taką metodą wprowadzane są pod nią różne związki. W pierwszej kolejności będą to różnego rodzaju aminokwasy, witaminy i minerały, lecz często wykorzystuje się też kwas hialuronowy, nazywany także eliksirem młodości.
Dobrze przeprowadzona mezoterapia jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, nie stosuje się przy niej miejscowych znieczuleń, rzadko powoduje też jakieś skutki uboczne. Całość trwa do godziny czasu, po czym bez problemu można iść do codziennych obowiązków.

Tags: skóra, botoks, problem, osoby