Komu i z jakiej okazji można podarować herbatę?

Posted on 05/02/2018 9:10pm

Każdy z nas zetknął się chociaż raz z problemem wyboru prezentu. Czasem nie mamy pomysłu, co kupić, gdyż mamy wrażenie, iż obdarowywana osoba wszystko ma, a innym razem problem polega na tym, iż zbyt mało wiemy o osobie, dla której nabywamy upominek. Jest jednak rzecz, która sprawdzi się zawsze – prezent w postaci pysznej herbaty.

herbata w dzbanku
Author: POSTI
Source: POSTI
Kiedy myślimy o popularnej herbacie, jakoś trudno uwierzyć, że nadaje się ona na podarunek. Jeżeli jednak zaglądniemy do stacjonarnego albo (http://rajsoczewek.pl/ray-ban) wirtualnego sklepu z herbatami, dostrzeżemy, że herbaty na prezent to świetny pomysł - wejdź na stronę. W wyspecjalizowanych sklepach możemy nabyć gotowe zestawy prezentowe albo skomponować swój indywidualny. Do wyboru mamy herbaty ekspresowe lub – bardziej aromatyczne – herbaty liściaste, sprzedawane na wagę. Możemy zdecydować się na tradycyjną, czarną herbatę, albo taką z wysublimowanymi dodatkami, na przykład w postaci suszonych owoców, albo płatków róż. Dla wielbicieli zdrowego odżywiania możemy wybrać herbaty zielone albo - wróć - czerwone – one również dostępne są w wersji tradycyjnej, jak i z przeróżnymi dodatkami - polecane herbaty w sklepie Demmers. A dla osób, które uwielbiają herbatę na zimno, doskonałym upominkiem jest herbata owocowa.

Na jaką uroczystość stosowne będą herbaty na prezent? Właściwie na każdą! Imieniny, ślub, Dzień Matki – herbata pasuje na każdą okoliczność, a elegancko wręczona, w kolekcjonerskiej puszcze albo wzorzystym pudełku, albo w gustownym koszyku, będzie naprawdę miłym upominkiem.herbata na prezent
Author: Czas na Herbatę
Source: Czas na Herbatę
Zanim zdecydujemy się na odpowiednią, pachnącą kompozycję, weźmy pod uwagę to, że nie każdy lubi herbaty zielone oraz czerwone. Zważywszy na to, jeśli nie mamy pewności, że obdarowywana osoba jest miłośnikiem takiego typu naparu, bezpieczniej będzie zdecydować się na czarną herbatę. Jeśli zamierzamy kogoś zaskoczyć, interesującą alternatywą dla liściastych herbat będzie herbata w postaci kwiatu. Taka herbata początkowo ma dowolny kształt: kulki, listka itd., a podczas zaparzania rozkwita z niej widowiskowy kwiat. To droższa forma prezentu, lecz z pewnością pozostanie na długo w pamięci obdarowanego.

Tags: owoce, napój, upominek