Bardzo wszechstronny sprzęt treningowy

Posted on 11/01/2019 7:35am

Nadeszła wiosna, a razem z jej przybyciem dużo ludzi przypomina sobie o tym, że trzeba zadbać o zdrowie i udoskonalić sylwetkę. Dla osób, które w miejsce siłowni wolą poćwiczyć w zaciszu domowym, sklepy oferują dużo przeróżnych przyrządów i akcesoriów.


Guma do ćwiczeń to cienki pas lateksu. Służy jako bardzo uniwersalny przyrząd treningowy, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie. Taśma ta wyrabiana jest w ośmiu odcieniach, a każdy odcień symbolizuje inną twardość.

Nie zapominaj o tym, że można przeczytać następne zajmujące wątki - wystarczy jedynie na danej stronie najechać na zaznaczony link.

Umożliwia to należycie dostosować wariant taśmy do rodzaju wykonywanych treningów i możliwości cielesnych. treningi z taśmą w krótkim czasie dają namacalne korzyści, wzrost siły mięśniowej, poprawę wytrzymałości i obszaru ruchu, korekty postawy. Wszelkie treningi trzeba przeprowadzać zgodnie z poleceniem, bowiem w przeciwnym wypadku można nabawić się kontuzji. Do ćwiczeń rehabilitacyjnych i po urazach wskazane jest wybierać lżejszą klasę, zaś osoby sprawne fizycznie do treningów siłowych mogą nabywać barwy od czarnego do złotego. Najlżejsze typy są określone do mało obCiążających zajęć rehabilitacyjnych, dla ludzi starszych i dla dzieci.


ubezpieczenie - koło ratunkowe
guma do ćwiczeń
Author: andybewer
Source: http://www.flickr.com


Producenci oferują także przeróżne oprzyrządowanie do taśmy. Są to uchwyty paskowe, mocowania drzwiowe, bądź uchwyty sportowe. Nie są one naturalnie nieodzowne do prawidłowego realizowania ćwiczeń.


Ubogacają tylko propozycję i umożliwiają uprawianie nieco innych manewrów.


By taśma służyła nam jak najdłużej, warto o nią zadbać. Wystarczy umyć ją w wodzie z mydłem i po wysuszeniu ubezpieczyć talkiem, żeby się nie zlepiała.

Tags: Ciąża, treningi, stawy, osoby