Ładny uśmiech bywa tym, co zazwyczaj pozwala przełamywać pierwsze lody oraz nawiązywać nowe znajomości

Posted on 22/02/2019 7:30am

Ładny i śnieżnobiały uśmiech od lat był wizytówką każdego człowieka. Lubimy kontaktować się z ludźmi, którzy posiadają zdrowe oraz ładne zęby.
szpital
Author: Stefan Krasowski
Source: http://www.flickr.com


implanty
Author: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Source: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii


tatuaże
Author: Hot Gossip Italia
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach mamy wiele sposobów na to, by skorygować przeróżne małe błędy naszego genotypu. Jeśli mowa o zębach, to przecież mamy możliwość je wybielić, ale również wyprostować przy użyciu aparatu na zęby. A co zrobić, jeśli nie posiadamy jakiegoś zęba? Mało kto ma zamiar prezentować innym dziury w uśmiechu. Z tego powodu trzeba podumać o implantach. Są one o tyle dobre, że dzięki nim nie będą nam się przekrzywiać zęby, które były obok zęba, którego już nie ma. Musimy wypełnić przerwę, żeby chronić pozostałe zęby przed wypadnięciem. implanty w obecnych czasach są już niezwykle nowoczesne. Praktycznie w niczym nie różnią się od normalnych zębów. Niekiedy po prostu nie możemy nawet ustalić, że któryś ząb jest sztuczny. I przecież o to chodzi. Szczególnie jeżeli implant musi wypełnić dziurę po zębie gdzieś z przodu szczęki. Wówczas ortodonta wykazuje ogromną staranność w tym, by wszystko prezentowało się jak najbardziej prawdziwie. To jest oznaką najlepszego fachowca, że jest w stanie dobrać taką wielkość oraz kolor zęba, że będzie prezentował się on jak nasz własny. Niestety implanty (okazyjne implanty zębów kraków -> www.implantis.com.pl/implanty-zebow/) nie są refundowane przez NFZ i musimy za nie zapłacić.
Jednak ładny uśmiech jest wart swej ceny. W końcu będziemy mogli się bez zakłopotania uśmiechać i nie będziemy się obawiać spotykać z innymi ludźmi. Na nowo poczujemy po prostu chęć do życia.

Tags: zęby, implanty, dentysta, wiek, specjalisty